Hakkımızda

Güzelliğin Zirve Noktası

Lüks & Teknoloji

Lüks ve ileri teknolojiyle donatılmış merkezimizde, danışanlarımızı unutulmaz bir güzellik deneyimi bekliyor.

Uzman Kadro

Uzman ekibimiz, size özel çözümler sunarak beklentilerinizi aşmayı hedefliyor. Kaliteli hizmetlerimiz ve özel tasarımımız, size rahatlık, konfor ve şıklık sunuyor.

En Yeni Trendler

Trendlere uygun uygulamalarımızla, güzellik ritüellerinizi sıra dışı bir seviyeye taşıyacak, kendinizi özel hissetmenizi sağlayacağız.

Zirvede Kadın Gücü

Yılından Bugüne
2010

Yılından Bugüne

Şube
75

Şube

Kadın Girşimci
2000

Kadın Girşimci

Hakkımızda

Ezgi Doğan firması olarak kişisel bakım sektörü içerisinde yer almaktayız. Güzellik merkezi olarak sürekli kendimizi yenileyerek siz değerli müşterilerimize her zaman kaliteli, güvenilir, sağlıklı hizmet verme çabası içinde olup siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerini önemsemekteyiz.

Ezgi Doğan olarak yılların vermiş olduğu tecrübelerimiz sonucu sizlerin memnuniyeti için işimizi severek ve büyük bir heyecanla yapmaktayız. Yaptığımız iş ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde, cevap vermek ve aynı zamanda müşterilerimizin sağlıklı, kaliteli hizmetlerimizden yararlanması için sizlere hizmetimizi sunmaktayız.

Kişisel bakım sektöründe lider firma olmayı benimsediğimiz için hizmet sunduğumuz bütün müşterilerimiz ve firmalar için yenilikçi, sağlık düzeyini ön planda tutan, kullanılan bütün kimyasal malzemelerimizin insan sağlığı açısından hiçbir yan etkisi olmayan ürünleri kullanmaktayız. Dürüst, güler yüzlü ve işinde tecrübeli olan personellerimiz ile siz değerli müşterilerimize  Ezgi Doğan olarak hizmet vermekteyiz.

Ezgi Doğan olarak siz değerli müşterilerimizin bizleri tercih ettiğiniz sizlere sonsuz mutluluğumuzu dile getirmek isteriz. Aris güzellik merkezi olarak amacımız bulunduğumuz sektörde daha çok kesime ve kitleye hitap etmek olacaktır. Her gün değişen ve gelişen teknolojiyi takip ederek ilkel yöntemlerden sıyrılıp teknolojiyi takip etmekteyiz. Böylelikle daha çok zaman ve kolay uygulanabilir işlemler ile sizleri karşılamaktayız