Kadınlar Aris İle Daha Büyüleyici Bir Görünüme Kavuşacak

Türkiye’nin tanınmış güzellik ve estetik marklarından biri olan 74 ayrı merkezde şubesi bulunan ‘Aris Ezgi Doğan Güzellik ve Estetik Merkezi’ Erzurum’un Palandöken İlçesi Yıldızkent’te de hizmete açıldı. Aris Markasının yaratıcısı Ezgi Doğan’ın da katıldığı açılış adeta bir şölen havasında gerçekleşti.

Merkezin açılışına Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Fevzi Polat, Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar, Tutak Kaymakamı Enis Aslanatar, Tutak Belediye Başkanı Bülent Duru, Aris Yönetim Kurulu Üyesi Fevzi Sayan ile çok sayıda davetli ile marka çalışanları katıldı.

Kendi şubelerimizi kendimiz yönetiyoruz

Türkiye’de Aris Markasının oluşturan başarılı iş kadını Ezgi Doğan, açılışta yaptığı konuşmada, “Aris olarak binlerce kadının hayatına dokunup onları güzelleştirdiğimiz için ve aynı zamanda da Erzurum gibi güzel bir şehrin güzel hanımlarının bu kadar çok talep ve bu hava şartlarına rağmen yanımızda olduğu için çok teşekkür ediyorum . İyi ki varsınız Aris’lerin en büyük farkı ne biliyor musunuz şuna kadar Erzurum’dan bana ortalama 500 tane diem geldi ve herkesin söylediği tek bir şey var. Arkadaşlar biz isim hakkı satmıyoruz sadece ve sadece güvendiğimiz inandığımız aile fertlerimizle beraber kendi müşterilerimizi mağdur etmemek herhangi bir şikayet ya da sorun yaşamamak için tüm şubelerimizi kendimiz yönetiyoruz. Bu yüzdende Ankara’daki Akademimizdeki tüm müdürlerimizi ve yöneticilerimizi eğitip o şekilde şubelerimize sahip çıkıyoruz biz Franchising le değil tamamıyla kendi ellerimizle hizmet veriyoruz” dedi.

Merkezin ilçemizde olması mutluluk verici

Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar, Ezgi Doğan ve Sayan ailesi ile beraber olmaktan büyük bir memnuniyet duyduklarını belirterek, Aris adıyla oluşturduğu marka ile Erzurum’a geldiği için Palandöken’de faaliyet gösterdiğinden ötürü Ezgi Doğan’a teşekkür etti.

Sunar, “Umarım Palandökenliler ve Erzurumlu hanımlar Ezgi Doğan hanımdan son derece kaliteli hizmet alırlar. Bir taraftan da çok uygun fiyatlarla alırlar” dedi.

Uygun ücret talebi

“Tabi Palandökenliler adına sizden böyle açılışa mahsus özel indirimler talep ediyoruz “ diyen Başkan Sunar, “Allah hayırlı etsin burası Erzurum’da istihdam sağlayacak, aynı zamanda Türkiye’de çok yüksek bir rakamdan bahsetti, Ezgi hanım… 2400 rakamı hakikaten çok büyük bir rakam. Arkadaşlar ayrıca dikkatimi çekti, Ezgi hanım bir akademiden bahsetti genelde bu faaliyetler alaylı faaliyetler oluyorlar ama Ezgi hanım bu faaliyete bir akademikçe hem entelektüel bir boyut kazandırmış ben kendilerine çok teşekkür ediyorum böyle sağlıklı estetik bir halde. İnşallah bu faaliyet devam eder, şehrimizin hanımları buralardan istifade ederler ben açılışımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum iş yerimize hayırlı karlar diliyorum çok kıymetli bir aileye mensup Ezgi hanım. Kendileri bizim arkadaşlarımız İnşallah hep beraber olacağız açılışımız hayırlara vesile olsun” diye konuştu.

Açılış töreninde konuşan Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanvekili Fevzi Polat ile Tutak Belediye Başkanı Bülent Duru’da İstihdama yönelik olarak yaptıkları yatırım için Ezgi Doğan iye Sayan ailesine teşekkür ettiler.