Türkiye’nin Lider Güzellik Merkezi, Erkeklerede Hizmet Veriyor!

“Biz Franchise ile değil, tamamıyla Türkiye’de ilk ve tek kurumsal güzellik merkezi olarak hizmet vermekteyiz.”
“Dev uzman eğitmen kadrosu, son sistem cihazlarla kalitenin tek adresiyiz.”
Güzellik sektörünün bilinen ve sevilen merkezlerinden biri olan Aris Ezgi Doğan, şehrin marka yayını Ankara Life Dergisi’ne konuk oldu. Türkiye’de ilk ve tek olarak kadınlara VIP hizmet sunan Aris Ezgi Doğan’ın aynı zamanda erkek danışanlarına yönelik Ezgi Doğan Men şubesi de bulunuyor. Uzman kadrosu ve donanımlı ekipmanıyla adından oldukça söz ettiren Ezgi Doğan’ın çok özel röportajı sizlerle. İyi okumalar dileriz.
Ezgi Hanım öncelikle sizi tanıyalım. Ezgi Doğan kimdir? Güzellik sektörüne dair yolculuğunuz nasıl ve ne zaman başladı?
1989 yılında Ağrı’da doğdum. Aris Ezgi Doğan Güzellik Merkezleri kurucusu ve yöneticisiyim. 2010 yılından bu yana sektörde faaliyet gösteren Aris Ezgi Doğan Güzellik Merkezleri, Türkiye’de 75 şube ile kurumsal kalitede hizmet vermekte ve Türkiye’de 2400 kadına iş istihdamı sağlamaktadır.

Başarılarınızın sırrını bizimle paylaşmak ister misiniz?
Aris’in ilk kuruluşunda bir söz paylaşmıştım. O zamanlar; ‘Hayaller, hayallerimiz; ya gerçek olacak ya da biz bu inançla öleceğiz.’ demiştim. Bu doğrultuda ilerleyerek şu an 2400 kadına iş istihdamı sunup aynı zamanda binlerce kadının hayatına dokunduğumuz ve onları güzelleştirdiğimiz için çok mutluyum.

Aris Ezgi Doğan’ın en büyük farkı nedir?
En büyük farkımız; isim hakkı vermiyor oluşumuz. Güvendiğimiz, inandığımız aile fertleriyle birlikte kendi danışanlarımızı mağdur etmeden, herhangi sorun ve problem yaşamamak adına tüm şubelerimizi kendimiz yönetiyoruz. Bu yüzden de Ankara’daki akademimizde tüm müdürlerimiz ve yöneticilerimizle uzmanlarımızı eğitip kurumsal şekilde ilerliyoruz. Biz Franchise ile değil, tamamıyla Türkiye’de ilk ve tek kurumsal güzellik merkezi olarak hizmet vermekteyiz.

Türkiye’de şubeleriniz içinde ilk erkek güzellik merkeziniz Ezgi Doğan Men’i açtınız, neler söylemek istersiniz?
Türkiye genelinde 75 şubemiz bulunması hasebiyle yine Türkiye’de ilk ve tek olarak kadınlara özel VIP hizmet sunan merkeziz. İlk defa Çukurambar şubemizde hem akademimiz hem kadınlara yönelik VIP hizmet sunduğumuz bu yere Men şubemizi de ekledik. Ünlü Oyuncu Oktay Kaynarca ile beraber açılışımızı yaptık. İnanılmaz bir talep vardı, çok fazla isteniyordu çok fazla söyleniyordu. Biz de erkek danışanlarımızı kırmadık. Kadın danışanlarımızda olduğu gibi 260 uzman estetisyen ile beraber VIP hizmet sunacağımız Ezgi Doğan Men’i açtık. Sadece erkeklere özel olan merkezimizde, aile ortamı ile karşılanıp güvenilir bir şekilde hizmet alabileceği, kendilerini evinde hissedecekleri VIP hizmet veren tek merkeziz. Bunun yanı sıra kadın ve erkek bölümü girişleri farklı olup, uzmanları da alanlarına göre ayrılıyor.

Ezgi Doğan Men şubenizde yapılan işlemleriniz nelerdir?
Lazer epilasyon, cilt bakımı ve tedavileri, bölgesel incelme, iğneli epilasyon, çatlak tedavisi, kaş şekillendirme, saç ve sakal simülasyonu, kalıcı makyaj işlemleri bulunuyor. Ayrıca ücretsiz kamera destekli cilt analizi, kalıcı makyaj işlemlerimiz için ön çizim ve lazer epilasyon deneme seanslarımızla hizmet vermekteyiz.

Peki danışanlar neden Ezgi Doğan’ı tercih etmeliler?
Sektöre yön veren ve ilkleri getiren şubelerimizde, ilk hijyen belgesi olan tek kurumsal merkez olarak kişiye özel VIP hizmetlerle Türkiye’nin en çok tercih edilen güzellik merkeziyiz. Dev uzman eğitmen kadrosu, son sistem cihazlarla kalitenin tek adresiyiz. Ayrıca hijyen ürün kalitesi, fiyat ve erişilebilirlik, müşteri memnuniyeti odaklı olduğumuz için çok fazla tercih edilmekteyiz.